Diesel Fuel For Life Edt 125 Ml Erkek Parfüm

Diesel Fuel For Life Edt 125 Ml Erkek Parfüm

454 ₺ 149 ₺

Stok: Stokda Var

Hediyenizi Seçin



2'inci parfümü değiştirmek istiyorsanız EVET'i seçin.


İtalyan Diesel moda firması tarafından 2007 yılında piyasaya sürülen Diesel Fuel For Life Edt 125 Ml Erkek Parfüm, birçok kişinin gözde parfümleri arasında yer almasının yanı sıra serinletici, tatlı ve meyveli bir koku olarak bilinmektedir. Uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmiş olduğu için küçük dozlarla kullanılsa bile gün boyunca etkisini yitirmez. Akdeniz'in masmavi denizinden ve sıcacık güneşinden ilham alınarak centilmen erkekler için üretilmiştir. Dinamik bir koku olmasının yanı sıra odunsu tonlar barındırır. 

  • Son derece sade ve minimalist bir kompozisyon olmasına rağmen çok etkileyici ve akla kazınan bir kokudur. 
  • İçerisinde bulunan anason aroması ve meyveler, lokal üreticilerden özel olarak ithal edilmektedir.
  • İçeriğinde hiçbir alerjik materyal bulunmayan Diesel Fuel For Life aynı zamanda uzun süre kalıcı etki yaratır.
  • Greyfurt ve anason notaları ile dünya çapında birçok kullanıcının favorileri arasındadır.
  • Fark edilebilirlik ve kalıcılık açısından oldukça başarılıdır.


Her hali ile kendini belli eden, kararlı erkekler için özel olarak seçilmiş bir kompozisyona sahip Diesel Fuel For Life Edt 125 Ml Erkek Parfüm, bu kokuyu duyan herkese sizi çağrıştırır. Aromatik fujer sınıfında yer alan Diesel Fuel For Life, baskın olarak taptaze keskin bir greyfurt kokusu ve baş döndürücü güzellikte anason esansını içeriğinde barındırır. Çok popüler ve sıkça aranan bir ürün olması ile beraber, her evresi ile kullanıcıları ve kokuyu duyan kişileri derinden etkiler. Parfümün yaratıcıları Annick Menardo ve Jacques Cavallier'dir. Diesel Fuel For Life gibi birçok ünlü parfümün altında imzası bulunan Menardo ve Cavallier, alanlarında usta olmakla beraber birden çok başarılı marka için onlarca parfüm yaratmışlardır. Parfüm kutusu ve şişesinin birer tasarım harikası olduğu gerçeği, arkasında Diesel'in tasarımcılarının olduğunu kanıtlamaktadır.

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www.trendparfumler.com ’a email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün www.trendparfumler.com ’a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.